İzmir Boyacı Ustası Uygun Boya Badana Fiyatları

izmir boya badana ustası burda

İzmir boyacı ustası arayanlar genelde hem işçiliğe hemde boya badana fiyatlarına bakıyor. Bu nedenle bizler büyük ekibimiz ile İzmir’ in tüm ilçelerine en uygun boya badana fiyatları ile hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz mekanlar ev, okul, depo, bahçe, yazlık, kışlık gibi oturma alanları ve ayrıca yağlı boya fiyatları gibi hizmetlerimizde vardır. Yağlı boya isteyen müşterilerimizin kapı, pencere, demir parmaklık, ferforje gibi tahta ve metal alanlarını uygun fiyatlar ile boyuyoruz. Öncelikle bütçenize göre fiyat çıkartıyoruz. Buradaki fiyat değişikliği sadece boyanın kalitesi ile doğru orantılıdır. Ayrıca boyanacak alanın bize olan uzaklığı ilede doğru orantılıdır. İşçiliğimiz her zaman en üst derecede ve büyük bir titizlikle, temizlikle işimizi yapıyoruz.

Boya Badana Nasıl Yapılır?

Boyanacak mekanın varsa ilk önce toz alma işlemi yapılır. Kağıt bant kullanılarak kesişen bölgeler ve incelik gerektiren yerlere bu yöntem ile en iyi şekilde işlem yapılır. Boya damlamalarına karşı yere örtü serilir ve işlem bitiminde kaldırılarak tertemiz şekilde teslim edilir. Boya işleminde ise önce tavan boya badana yapılır. Avize kenarları ve duvar kenarları büyük bir titizlikle boyanır, kestirmeler yapılır. Tavanlar genelde 2 kat boyanır. Daha sonra ise duvarlara geçilir. Duvarlar baştan aşağıya düzgünce boyanır. Boya izi kalmaz ve kuruduktan sonra tüm izler gider tertemiz ferah bir mekan ortaya çıkar. Duvarlar önce alt süpürgeliklerin ordan kestirme ile boyanır. Daha sonra ruolo fırça ile yukarıdan yani tavandan aşağıya doğru boyanır.

izmir boyacı
izmir boyacı

Tüm bu işlemlerden sonra yerlere serilen örtüler toplanır ve mekan temizlenilerek işi teslim ederiz. İzmir boya badana ustası olarak her daim işimizi severek, büyük titizlikle yapmanın gururu ile yaşıyoruz.

izmir boya badana fiyatları

izmir boya badana fiyatları
izmir boya badana fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir